Półkolonie Warszawa

Półkolonie Warszawa

Półkolonie dla dzieci i młodzieży Warszawa!

Lato w mieście również może być pełne wrażeń i niezapomnianych przeżyć!
Chcesz, aby Twoje dziecko fajnie i bezpiecznie spędziło wakacje?
Zastanawiasz się, jak zorganizować dziecku lato w mieście?

Promocja Last Minute do 30 lipca! -50 zł na półkolonie z robotyką i eksperymentami! Półkolonie RoboRobo i GameMaster oraz Totalne Zanurzenie do 30 lipca -100zł!

Zobacz film z naszych warsztatów!

Doskonale wiemy, że każde dziecko jest inne. Dlatego organizowane przez nas półkolonie w Warszawie podzieliliśmy na 5 bogatych tematycznie bloków. Może Twoje dziecko jest miłośnikiem robotów? A może nadzwyczaj szybko uczy się języków obcych? Sprawdź, z jakim motywem pociecha może spędzić półkolonie w Warszawie.

  • Robotyka (6-10 lat), kultowe półkolonie Warszawa z tworzenia robotów LEGO Mindstorms. Do wyboru mamy dwa tematy półkolonii: roboty i gry albo roboty i sport (przy każdej tematyce dzieci wykonają 5 niesamowitych przygód ze zbudowanymi konstrukcjami).
  • Roboty Ev3 i druk 3d (8-12 lat), NOWOŚĆ! tworzenie robotów z najnowszych zestawów LEGO EV3, a także mnóstwo nowości technologicznych: modelowanie i druk 3d, drony i tworzenie HexBugów (5 niesamowitych przygód z najnowszymi robotami oraz pełno technologicznych atrakcji)
  • RoboRobo i GameMaster (10-16 lat), program przewidziany dla młodzieży. Zaawansowane roboty RoboRobo i tworzenie własnych gier komputerowych- postacie, plansze i cały wirtualny świat! Pokaż swojemu dziecku jak efektywnie wykorzystać komputer i zdobytą wiedzę!
  • Doświadczenia i kreatywne budowanie (4-9 lat), półkolonie dla dzieci ciekawych świata! Tworzenie eksperymentów oraz budowanie z klocków LEGO z dodatkiem robotyki RoboKids. Najlepsze półkolonie dla ciekawskich i fanatyków LEGO!
  • Totalne Zanurzenie -kurs językowy i efektywna nauka (11-17 lat), kurs dla młodzieży, która podczas wakacji chcę podszkolić język angielski a także zgłębić tajniki szybkiej nauki! Sprawdź jak szybciej zapamiętywać, jak robić efektywne notatki i jak przyspieszyć czytanie!

Informacje szczegółowe:

  • dla kogo? dzieci i młodzież 4-16 lat
  • jak długo? 5 dni w godzinach 9:00-16:00, dodatkowo godziny świetlicowe 7:30-17:30 tylko za 15zł/ dzień
  • gdzie? Warszawa: Śródmieście, Ursynów, Mokotów i Bielany

POZWÓL NAM ZORGANIZOWAĆ TWOJEMU CZAS W WAKACJE!

 Zobacz jak wyglądały ferie zimowe 2015.