4606

Postaw na oryginalność i zaplanuj razem z nami wyjątkową imprezę dla dziecka i jego gości!

Wybierz tematykę imprezy urodzinowej dla Twojego dziecka:

Urodziny z robotami czy Urodziny
z eksperymentami
 ?

Gwarantujemy niezapomniane 2,5 godziny zabawy dla dzieci!

Minecraft, AngryBirds, roboty LEGO czy wybuchające ekesperymenty?

Najlepsza impreza urodzinowa to taka, z której aż żal wychodzić i taka, która na długo zostaje w pamięci jubilata i jego gości!

695-650-906

04_tematy

01_robotyka i gryZnamy sposoby na urodziny dla dzieci - możemy połączyć znane gry MineCraft, czy Angry Birds z robotami LEGO lub zorganizować  niesamowite laboratorium, w którym dzieci zobaczą wybuch wulkanu lub stworzą własne perfumy! Scenariusze dopasowujemy do zainteresowań dzieci!

Wybierz temat urodzin i pozwól nam zorganizować najlepszą imprezę dla Twojego dziecka i jego przyjaciół w naszej placówce DAT pomiędzy Ursynowem, a Mokotowem lub z dojazdem do domu!

Urodziny dla dziecka są tak samo ważnym wydarzeniem, jak oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę podczas nocy wigilijnej. Nie mogą się ich doczekać. Dzięki Tobie mogą być tak samo wyjątkowe.

Pamiątka na lata

Urodziny dla dzieci to niezwykłe wydarzenie. Każdy rodzic chce, aby były one jak najlepsze. Ale nie każdy ma czas na to, aby zorganizować pełen pakiet zabaw. Zostaw to nam – my mamy czas i wiemy co zrobić, aby Twoje dziecko zapamiętało swoje urodziny na długo, a zaproszeni goście nie chcieli opuszczać przyjęcia.

06_angryJakie tematy możemy Tobie zaproponować?

• Eksperymenty- uczestnicy pod okiem instruktora wykonują całkowicie bezpieczne, a jednocześnie zaskakujące eksperymenty. Tematy: Bomby i wybuchy lub Fabryka Kosmetyków.
  • Robotyka- dzieci wraz z instruktorem tworzą roboty LEGO Mindstorms. Tematy do wyboru: AngryBirds, Minecraft, Gwiezdne wojny czy Football.
  • Możemy także połączyć eksperymenty wraz z robotami- kontakt telefoniczny.

Zabawa na całego!

W ciągu 2,5 godzin zapewnimy solenizantowi oraz zaproszonym gościom moc atrakcji, jakich do tej pory nie widzieli. Bo ograniczenia dla nas nie istnieją. Stawiamy na jakość i zadowolenie najmłodszych. Im lepiej się oni bawią, tym większa nasza satysfakcja. Obiecujemy, że przez każdą minutę spędzonego z nami czasu, uczestnicy zabawy będą nieustannie bombardowani pełną gamą gier i zabaw.

Oprócz ciekawych tematów zapewniamy:01_dzieci

• kolorowe zaproszenia,
  • wystój sali,
  • drobny upominek dla jubilata,
  • dyplomy,
  • a na zamówienie strefa dla rodziców (kawa i herbata w cenie).

Zadzwoń i sprawdź wolny termin: 695-650-906

Zobacz film z naszej placówki!

same_klocki